کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 30 آذر 1398 ساعت 07:13 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
یازدهمین جلسه از دور سیزدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسنانی با دستور جلسه "ازدواج" با استادی دیده بان محترم  مسافر علی اشکذری و نگهبانی مسافر جواد و دبیری مسافر علی روز شنبه مورخ 98/09/30 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.
سخنان استاد:

دستور جلسات در کنگره مثل آموزش‌های درسی است و این دستور جلسات  به گو نه ای تنظیم‌شده است که در طول سال به هر دستور جلسه‌ای که می‌رسیم  یک سری از مشکلاتمان با آن دستور جلسه حل  می‌شود. مادستورجلساتی خارج از وادی هاداریم که می‌توان از آموزش‌هایی که از وادی‌ها گرفته‌ایم آن‌ها را در دستور جلسات بکار ببریم دستور جلسه ازدواج در کنگره 60 به خاطر خانواده می‌باشد یعنی یک شخص باید به رهایی برسد تا برای خانواده مؤثر باشد.


ادامه مطلب

پیام رهایی
شنبه 30 آذر 1398 ساعت 07:12 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
به شکرانه نعمت کنگره 60 در روز شنبه مورخ 98/09/30 شاهد دریافت گل رهایی سه تن از اعضای شعبه  حسنانی بودیم

اعلام سفر مسافر مجتبی:
سلام دوستان  مجتبی هستم یک مسافر ، تخریب بیش از 4 سال ، انتی ایکس تریاک و متادون مدت سفر 11 ماه و 25 روز ، روش درمان DST ، داروی درمان شربت OT ، مدت رهایی 14 روز ، نام راهنمای محترم آقای فرهاد نورایی ، ورزش در کنگره بدمینتون و شنا
ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 05:40 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
یازدهمین جلسه از دوره سیزدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر درنمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "گلریزان" با استادی مسافر"احد" و نگهبانی موقت مسافر"حمیدرضا" و دبیری موقت مسافر"حمید رضا" روز چهارشنبه مورخ 98/09/27راس ساعت 17شروع بکار نمود.

سخنان استاد:

خدا را شاکرم که در این جایگاه خدمتی قرارگرفته‌ام تا آموزش بگیرم. من این هفته عزیز را و جشن گل‌ریزان را به همه دوستان تبریک می‌گویم و خوشحال هستم که حضور پرشوری داشتید، خدا را شکر هرسال جشن گلریزان  بهتر از سال‌های قبل انجام  می‌شود. خوشحالم که این افتخار نصیبم شده تا بتوانم در لژیون سردار خدمتگزار باشم و آموزش بگیرم .

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ ازدواج
چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 05:30 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

جلسه سیزدهم از دوره شصت و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه «ازدواج»، در روز چهارشنبه 27 آذر ماه سال 98 ساعت 9:15 آغاز به کار کرد.

سخنان استاد؛
چند روز دیگر شب یلدا در پیش است و پاییز تمام می شود و زمستان آغاز می شود و سپس بهار. این روزها به سرعت می گذرد.
فصل گلریزان هم در برگریزان پاییز است. در تمام شعب شور و نشاط بسیار زاید الوصفی بوجود آمده بود. در همه شعب بررسی می کردم و از طریق اینستاگرام بعضی ها را می دیدم. گروه لژیون سردار در عرض این مدت کارش را به خوبی انجام داده بود. حرکت بسیار خوب و قشنگی بود و بارها گفتم ما گلریزان را که برگزار می کنیم، برای این نیست که وضع مالی ما خراب است، نه! وضع مالی کنگره 60 بحمدلله خوب است. بخاطر اینکه انسانهایی که در کنگره 60 به درمان می رسند، این صندلی ها را شارژ می کنند و شارژ کردند. در جلسه پیش گفتم هر صندلی 16 تا 17 میلیون هزینه در بر دارد و نسل به نسل همه شروع کردند به شارژ کردن این قضیه. درب کنگره باز است، هر کس به کنگره می آید، نمی پرسند که چه چیزی داری؟ فکرت چیست؟ چه سیاستی داری؟ فقط می پذیرند و از او پولی نمی خواهند.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 25 آذر 1398 ساعت 05:47 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
سومین  جلسه از دوره ده سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "جشن گلریزان " با استادی راهنمای محترم  "ابراهیم صادقی" و نگهبانی راهنمای محترم"شیرزاد" و دبیری مسافر"امیر" روز دوشنبه مورخ 98/09/25 راس ساعت 17شروع بکار نمود.


سخنان استاد:

خدا را شاکرم که در این جایگاه قرارگرفته‌ام تا بتوانم خدمت کنم و آموزش بگیرم،آقای مهندس می‌فرماید زمانی که ما کنگره60 را پایه‌گذاری کردیم و قرار شد که در این مسیر تغییر بکنیم و راهمان را ادامه دهیم، در جلسات نیم کیلو شیرینی می‌گرفتیم و بعد نصف آن‌هم اضافه می‌آمد.


ادامه مطلب

کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 23 آذر 1398 ساعت 06:34 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
دهمین جلسه از دور سیزدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسنانی با دستور جلسه "جشن گلریزان" با استادی مسافر  آقای کوروش و نگهبانی مسافر جواد و دبیری مسافر محمد روز شنبه مورخ 98/09/23 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

خدا را شاکرم که در این جایگاه قرارگرفته‌ام تا بتوانم خدمت کنم و آموزش بگیرم، لازم است تشکر کنم از ایجنت شعبه آقای صادقی و نگهبان لژیون سردار آقای سروش شیرزاد.خدمت شما عرض کنم یکی ازسوالاتی که پیش می‌آید این است که چرا باید در جشن گل‌ریزان شرکت کنیم و خیلی از ماها برای این‌که  مشارکت مؤثر داشته باشیم نیاز است ازنظر فکری یک پاسخ  برای این سؤال در ذهن خود پیدا کنیم. 

ادامه مطلب

پیام امتحان داخلی
شنبه 23 آذر 1398 ساعت 06:33 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

«به نام قدرت مطلق الله»
اطلاعیه برگزاری امتحان داخلی نمایندگی حسنانی تاریخ 98/10/07 راس ساعت 15:30 

منابع امتحانی آزمون شماره 2 : 
1)کتاب عشق : وادی چهارم و پنجم
2)سی دی : وظایف رهجو
3)جزوه شرح وظایف از سر فصل های زیر :
-وظایف نگهبان ، دبیر و استاد 
-کارگاه های آموزشی انتخابات مرزبانی 
-وظایف نگهبانان نظم و مهماندار 
-جلسات درمان گروهی (کارگاه های آموزشی )
-قانون تعویض راهنما در سفر اول و سفر دوم


گزارش تصویری
شنبه 23 آذر 1398 ساعت 05:41 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
گزارش تصویری از فعالیت ورزشی اعضای نمایندگی حسنانی در روز جمعه تاریخ 98/09/22 پارک طالقانی

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 06:08 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
دهمین جلسه از دوره سیزدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر درنمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "بنیان کنگره 60" با استادی دیده بان محترم استاد "کوروش آذرپور" و نگهبانی مسافر"رضا" و دبیری مسافر"حمید رضا" روز چهارشنبه مورخ 98/09/20راس ساعت 17شروع بکار نمود.

سخنان استاد:

خدا را شاکرم که در این جایگاه خدمتی قرارگرفته تا آموزش بگیرم . در مورد جناب مهندس و هفته بنیان باید بگویم کمتر انسانی پیدا می‌شود که چنین قدرتی داشته باشد و اگر آقای مهندس بعد از درمان مواد به دنبال زندگی خود و جبران خسارت‌های که به زندگی خود وارد کرده بودند می‌رفتند چه بلایی سر ما می‌آمد و من هم‌ همیشه فکر می‌کنم اگر ماهم برویم به دنبال کارمان چه بلایی به سر آیندگان می‌آید، ما هم می‌توانیم به‌اندازه خود سهمی در درمان دیگران داشته باشیم .

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ گلریزان
چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 06:06 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ گلریزان

 کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ گلریزان

جلسه دوازدهم از دوره شصت و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر ژیلا با دستور جلسه "گلریزان"، در روز چهارشنبه 20 آذر ماه سال 98 ساعت 9:15 آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 06:50 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
یازدهمین جلسه از دوره سیزدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "بنیان کنگره 60 " با استادی مسافر "مصطفی" و نگهبانی مسافر"ابوالفضل" و دبیری مسافر"علیرضا" روز دوشنبه مورخ 98/09/18راس ساعت 17شروع بکار نمود.


سخنان استاد:
هرروز در کنگره60 یک سری چیزهای جدید آموزش می‌گیرم،و تا زمانی که من فعل را به قوه تبدیل نکنم باید هرروز و هر روز آن‌ها را تکرار کنم تا بتوانم آن را انجام بدهم تا جزء داناییم محسوب شود. به گفته خود جناب مهندس همه‌چیز در کنگره60 تمرین و تکرار است هرروز چیزهایی را می‌شنویم که شاید تکراری باشد ولی آیا من مصطفی چیزهایی را که می‌شنوم انجام داده‌ام یا به فعل تبدیل کرده‌ام.

ادامه مطلب

مقاله و دلنوشته
دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 06:44 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دلنوشته: طغیان شهر وجودی 

شهر به‌یک‌باره دچار طغیان خواهد شد اما نسیم آرام الله پس از چندی در تمام آبادی‌ها حاکم می‌شود و عظمت و سلامتی بازمی‌آید و شما از آن بهره بیشتری می‌برید.

 زمانی که ما وارد دنیای مصرف‌ مواد شدیم فکر می‌کردیم بهترین کار را انجام می‌دهیم و به ماده‌ای جادویی دست پیداکرده‌ایم که دیگران از آن بی‌خبرند یا اینکه باقی افراد جرات استفاده از مواد را ندارند ، فکر می‌کردم که به آرامش و سرخوشی  می‌رسم، فکر می‌کردم که با استفاده از مواد دنیا چقدر زیباتر و قشنگ‌تر می‌شود.

ادامه مطلب

گزارش تصویری
دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 06:39 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
گزارش تصویری از برپایی لژیون های ویلیام وایت (درمان سیگار) در نمایندگی حسنانی 

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 16 آذر 1398 ساعت 06:58 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
نهمین جلسه از دور سیزدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسنانی با دستور جلسه "بنیان کنگره 60" با استادی راهنمای محترم آقای سعید و نگهبانی مسافر جواد و دبیری مسافر علی روز شنبه مورخ 98/09/16 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.
سخنان استاد:
خیلی خوشحالم که باز هم در این جایگاه قرار گرفتم تا آموزش بگیرم من اول صحبت‌هایم دوست دارم که این هفته بزرگ را به‌تمامی اعصای کنگره60 و خود بنیان کنگره60 جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان و تمامی اعضای کنگره60 تبریک بگویم و خدارا شکر کنم که به من هم این فرصت داده شد که در این گردهمایی بتوانم شرکت کنم.

ادامه مطلب

اطلاعیه
شنبه 16 آذر 1398 ساعت 06:56 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
بدینوسیله به اطلاع می رساند جلسه روز دوشنبه تاریخ 98/09/18 با دستور جلسه  بنیان کنگره 60 به استادی "دیده بان محترم  آفای کوروش آذر پور" در شعبه حسنانی برگزار میگردد.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه،
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو