کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 30 شهریور 1398 ساعت 06:16 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دور دوازدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسنانی با دستور جلسه "صورت مساله ی اعتیاد " با استادی راهنمای محترم مسافر سعید و نگهبانی مسافر وحید و دبیری مسافر امیر روز شنبه مورخ 98/06/30 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود
دستور جلسه ی امروز ما در مورد صورت مسئله اعتیاد میباشد.
اعتیاد مهمترین مسئله ی ما میباشد و شروع سال تحصیلی نیز با این دستور جلسه شروع میشود،جا دارد اینجا تبریک بگویم شروع سال تحصیلی کنگره شصت را و امیدوار هستم که امسال هم مثل سال قبل بسیار پر بار و برکت باشد و همه با هم بتوانیم آموزش های بهتری یکدیگر بگیریم و بهتر عمل بکنیم،اولین چیزی که به یک تازه وارد آموزش میدهند همین دستور جلسه میباشد و به آن تازه وارد آموزش میدهند که اعتیاد چیست و چه اتفاقی می افتد که یک فرد مصرف کننده ی مواد مخدر میشود.


ادامه مطلب

گارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه : صورت مساله ی اعتیاد
شنبه 30 شهریور 1398 ساعت 04:39 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ صورت مسئله ی اعتیاد

+
1
40
موضوع : اخبار داخلی
اول باید صورت مسئله اش مطرح شود. اول باید داده ها مشخص باشد. چه داریم، چه نقصانی داریم، چه باید بکنیم. اگر این مسئله مشخص شود، آدم های خردمند زیاد هستند و مسئله را حل می کنند.
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ صورت مسئله ی اعتیاد

جلسه اول از دوره شصت و هفتم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران سفر دوم به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر مونا با دستور جلسه صورت مسئله اعتیاد، در روز چهارشنبه 27 شهریورماه سال جاری  راس ساعت 9:30 آغاز به کار نمود.


سخنان استاد؛

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 27 شهریور 1398 ساعت 07:16 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
سیزدهمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "وادی چهاردهم وتاثیر آن روی من" به استادی راهنمای محترم "حمید" ونگهبانی موقت مسافر"ابولفضل" و دبیری‌ موقت مسافر" محمد"
روز چهارشنبه مورخ 1398/06/27راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

خدارو شکر میکنم که امروز در این جایگاه هستم و از نگهبان ودبیر که اجازه دادند تا دوباره خدمت کنم تشکر میکنم ،

دستور جلسه امروز در رابطه با وادی چهاردهم یا وادی عشق و محبت است و هر وقت که من میخواهم در رابطه با این وادی صحبت کنم یک مقدار برایم سنگین است اما برای من شیرین است ، به نظر من نزدیکترین افراد به خداوند با محبت ترین افراد هستند، یعنی دروازه ورود به قلبها محبت کردن است و به نظر من علاج تمام بیماری ها محبت کردن است .

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 25 شهریور 1398 ساعت 06:20 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
سیزدهمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "وادی چهاردهم و تاثیر آن روی من" با استادی راهنمای محترم"محمد" و نگهبانی مسافر"علی اصغر" و دبیری مسافر"محمد" روز دوشنبه مورخ 98/06/25راس ساعت 17شروع بکار نمود 
سخنان استاد :
خداوند را شاکرم که امروز این اجازه را به من داد که بتوانم در این جایگاه آموزشی خدمت کنم از نگهبان و دبیر هم تشکر میکنم که این فرصت را به من داده اند
دستور جلسه ی امروز وادی چهاردهم است که از آخرین دستور جلسه ی تقویم آموزشی کنگره 60 است، کنگره 60 مانند مدارس از مهر ماه دستور جلساتشان شروع میشود و تا آخر شهریور ماه ادامه دارد یعنی کسانی میتوانند این وادی را به خوبی درک ، حس و لمس کنند با اعماق وجودشان که وادی های قبل را به خوبی یاد گرفته باشند که یعنی هم وادی ها را نوشته باشند و هم خوانده باشند.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه : وادی چهاردهم
دوشنبه 25 شهریور 1398 ساعت 04:57 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی چهاردهم

+
1
59
موضوع : کارگاه های آموزشی کنگره 60
جلسه چهاردهم از دوره شصت و ششم سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران سفردوم، به استادی و نگهبانی آقای مهندس و دبیری مسافر محسن با دستورجلسه «وادی چهاردهم و تاثیر آن روی من» در روز چهارشنبه 20 شهریورماه سال 98، راس ساعت 9:20 آغاز به کار نمود.
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی چهاردهم

جلسه چهاردهم از دوره شصت و ششم سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران سفردوم، به استادی و نگهبانی آقای مهندس و دبیری مسافر محسن با دستورجلسه «وادی چهاردهم و تاثیر آن روی من» در روز چهارشنبه 20 شهریورماه سال 98، راس ساعت 9:20 آغاز به کار نمود.

 

ادامه مطلب

اطلاعیه : دستور جلسات هفتگی
دوشنبه 25 شهریور 1398 ساعت 04:47 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

دستور جلسات هفتگی و سراسری کنگره 60 ، نیمسال اول ، سال تحصیلی 98-99

دستور جلسات هفتگی و سراسری کنگره 60 ،  نیمسال اول ، سال تحصیلی 98-99
ادامه مطلب

پیام رهایی
شنبه 23 شهریور 1398 ساعت 07:56 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
به شکرانه نعمت کنگره 60 در روز شنبه مورخ 98/06/23 شاهد دریافت گل رهایی یکی دیگر از اعضای نمایندگی حسنانی از لژیون 14 به راهنمایی استاد "ابراهیم صادقی" بودیم.
اعلام سفر مسافر مسعود:
سلام دوستان مسعود هستم یک مسافر، تخریب 7 سال، آخرین آنتی ایکس شیره و تریاک، مدت سفر اول 10 ماه و 22 روز، روش درمان DST، داروی درمان شربت OT، نام راهنمای محترم آقای ابراهیم صادقی، ورزش در کنگره فوتسال
ادامه مطلب

کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 23 شهریور 1398 ساعت 06:28 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دور دوازدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسنانی با دستور جلسه "وادی چهاردهم و تولد یک سال رهایی مسافر علی اصغر " با استادی راهنمای محترم مسافر مروت و نگهبانی مسافر وحید و دبیری مسافر امیر روز شنبه مورخ 98/06/23 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود. 
سخنان استاد:
دستور جلسه ی امروز دو بخش دارد بخش اول وادی چهاردهم و تاثیر ان روی من و بخش دوم تولد اقای یکسال رهایی مسافرعلی اصغر.
در مورد وادی چهاردهم ،مامیبینیم که در کتاب عشق نوشته شده است چهارده وادی برای رسیدن به خوداست، من در سفر اول خود به این نتیجه رسیدم که نمیتوانم با حس درونیه سفر اول خود از وادی 5 الی 6 به بالا را مفهوم انها را بفهمم اما بعد ها فهمیدم که وادی چهاردهم از همان وادی اول اغاز میشود یعنی وادی عشق و محبت با وادی تفکر شروع میشود.


ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 20 شهریور 1398 ساعت 06:56 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "عدالت ،ایا همه افراد در کنگره با هم برابرند" به استادی راهنمای محترم "شیرزاد" ونگهبانی موقت مسافر"ابولفضل" و دبیری‌ مسافر" علی اصغر"
روز چهارشنبه مورخ 1398/06/20راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

سلام و درود به جمع صمیمی شعبه ی حسنانی.
من زمانی که میخواستم امتحان کمک راهنمایی بدهم بعد از گذراندن پروسه های مشخص خود در اخر مصاحبه ای از من و همه راهنماهای دیگر شدکه سه نفر از دیده بانان حضور داشتند. این سوال را از همه ی راهنماها پرسیدند که چرا میخواهی راهنما بشوی که من در جواب به دیدبانان گفتم که میخواهم جبران خسارت کنم و گذشته ی خود را جبران کنم و در جواب یکی از دیدبانان گفت که باید تاوان اشتباهات گذشته را پس بدی و اگر از الان خوب باشی این برای اینده است و در اینده خیرش را میبینی و این حرف مسیر راه من را تعیین کرد که من چگونه باید قدم بردارم.

ادامه مطلب

پیام تولد
شنبه 16 شهریور 1398 ساعت 06:50 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
 

روز شنبه مورخه 98/06/23 تولد یک سال رهایی آقای علی اصغر رهجوی آقای مروت از لژیون پنجم شعبه حسنانی را جشن میگیریم.
دوستان لطفا با حضور خود حمایت کنند.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه،


کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 16 شهریور 1398 ساعت 06:27 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
یازدهمین جلسه از دور دوازدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسنانی با دستور جلسه "عدالت، آیا همه افراد در کنگره باهم برابرند" با استادی مسافر علیو نگهبانی مسافر وحید و دبیری مسافر امیر روز شنبه مورخ 98/06/16 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود. 
سخنان استاد :
خیلی خوش حال هستم که در این جایگاه هستم.  ایا یک سفر اولی و دومی با هم برابر هستند؟ در این رابطه خیلی سوالات پیش می اید که جایگاه ها را مشخص می نماید این دستور جلسه بابت این میباشد که من جایگاه خود را پیدا کنم سفر دومی ای که در کنگره 60 در حال خدمت میباشد با کسی که در سفر دوم است و خدمتی انجام نمیدهد زمین تا آسمان فرق میکند.

ادامه مطلب

اطلاعیه : تعطیلی نمایندگی های کنگره 60 به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری
شنبه 16 شهریور 1398 ساعت 05:28 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
شنبه 16 شهریور 1398

اطلاعیه تعطیلی نمایندگی های کنگره 60 به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری

+
1
17
موضوع : اخبار داخلی
به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی در روز های دوشنبه 1397/06/18 و سه شنبه مورخ 1397/06/19 تمامی نمایندگی های کنگره 60 تعطیل می باشد.
اطلاعیه تعطیلی نمایندگی های کنگره 60 به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری

با سلام و احترام ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان به استحضار اعضای محترم کنگره 60 می‌رساند، با توجه به هم‌زمانی با تاسوعا و عاشورای حسینی کلیه نمایندگی های کنگره 60 در روز‌های دوشنبه 1398/06/18 و سه شنبه 1398/06/19 تعطیل می‌باشند.

   

       با احترام  
  نگهبان کنگره 60

تعداد بازدید از این مطلب : 837
ادامه مطالب در آرشیو اخبار داخلی
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه،


کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 13 شهریور 1398 ساعت 06:48 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
یازدهمینجلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "از سایت کنگره 60 چگونه استفاده میکنیم" به استادی  مسافر"مهرداد" ونگهبانی موقت مسافر"ابولفضل" و دبیری‌ مسافر" مجتبی"
روز چهارشنبه مورخ 1398/06/13راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

در ابتدا تشکر میکنم که به بنده به عنوان کوچکترین عضو سایت اجازه داده شد تا این جایگاه را تجربه کنم، در اواخر سفر اول بودم که وارد سایت شدم و در ابتدای ورود این جایگاه برای من کاملا ناشناخته بود و فقط به شکل تکراری یک مسئولیت را انجام میدادم که نه هدف خاصی داشت و نه حتی خودم به درستی نمیدانستم چه نتیجه ای به دنبال خواهد داشت، اینطور خدمت کردن در هر جایگاهی که باشد یاعث خستگی میشود زیرا هدف خاصی ندارد و این برای بنده هم اتفاق افتاد که با مشورت استاد عزیزم آقای فرهاد که در آن زمان سرپرست سایت بودند، مدتی از سایت خارج شدم و دوباره بعد از رهایی وارد سایت شدم.


ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 11 شهریور 1398 ساعت 04:54 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می کنم؟" با استادی مسافر"حمیدرضا" و نگهبانی مسافر"علی اصغر" و دبیری مسافر"محمد" روز دوشنبه مورخ 98/06/11راس ساعت 17شروع بکار نمود 

سخنان استاد:

در ابتدا خدا را شاکرم که توانستم برای اولین بار این جایگاه را تجربه کنم و از راهنمای خودم تشکرمیکنم که به من اجازه دادند که استادی این جلسه را بر عهده بگیرم ، خب همانطور که میدانید دستور جلسات کنگره 60 اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد،

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 9 شهریور 1398 ساعت 07:29 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دهمین جلسه از دور دوازدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسنانی با دستور جلسه "از سایت کنگره 60 چگونه استفاده میکنم و سومین سال رهایی مسافر بیژن" با استادی راهنمای محترم آقای محسن و نگهبانی مسافر وحید و دبیری مسافر امیر روز شنبه مورخ 98/06/راس ساعت 17 آغاز به کار نمود. 

سخنان استاد :

دستور جلسه دررابطه با این است که از سایت چگونه استفاده میکنیم این دستور جلسه بصورت سوالی مطرح شده است که هر شخص باید جواب آن درا خودش پیدا کند .دردوره و عصری که ما در آن درحال زندگی کردن هستیم .بسیاری افراد از خرید اینترنتی استفاده میکنند واز اینترنت استفاده های بسیاری به کار میگیرند .

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو