کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 31 تیر 1398 ساعت 07:04 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

هفتمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "حرمت کنگره 60" با استادی راهنمای محترم آقای"مجید" نگهبانی مسافر"علی اصغر" و دبیری مسافر"محمد" روز دوشنبه مورخ 98/04/31 راس ساعت 17شروع بکار نمود.

سخنان استاد

من ابتدا خداوند را شکر می کنم که یک بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم تا خدمت کنم و آموزش بگیریم در مورد دستور جلسه که حرمت کنگره 60واینکه چرا رابطه مالی و کاری و فامیلی در کنگره ممنوع است ،حرمت در اصل همان قوانین  واصولی است که توسط جناب مهندس در کنگره تهیه و تنظیم شده است برای اینکه از خیلی از مسائل جلو گیری شود و حرمت در کنگره دارای اهمیت بالایی است چون در طول جلسه دوبار  خوانده می شود هم ابتدای جلسه و هم پایان جلسه ،وچون نکات بسیار مهمی دارد باید به تک تک آنها توجه نمود حرمت در اصل از واژه حریم گرفته شده است ورعایت  آن واجب است ،ورعایت حرمت بر هر مکانی واجب است و باید آنهارا حتما رعایت کنیم و چرا رابطه مالی کاری و فامیلی در کنگره ممنوع است .

ادامه مطلب

پیام رهایی
شنبه 29 تیر 1398 ساعت 10:09 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
به شکرانه نعمت کنگره ۶۰ در این هفته با برکت شاهد رهایی ۴ تن از اعضای نمایندگی حسنانی بودیم.

اعلام سفر مسافر حمیدرضا از لژیون دوم:
تخریب 30 سال آخرین آنتی ایکس شیره و شیشه مدت سفر اول 10 ماه روش درمان DST داروی درمان شربت OT نام راهنما آقای مجتبی بورقانی ورزش در کنگره پیاده روی
ادامه مطلب

کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 29 تیر 1398 ساعت 07:37 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "حرمت کنگره60 و تولد یکسال رهایی مسافر رضا" با استادی راهنمای محترم  آقای "شیرزاد" نگهبانی مسافر"وحید" و دبیری موقت مسافر "امیر" روز شنبه مورخ 98/04/29 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

به نظر اینجانب حرمت کنگره 60 یکی از مهمترین دستور جلسات می باشد هرچند همه دستور جلسات مهم است و هرکدام دارای یک جهانبینی می باشد .از نظر بنده اگر حرمت کنگره 60 نبود ما الان به راحتی روی این صندلی ننشسته بودیم و. عدم رعایت و قوانین کنگره 60 ،ما را ازا اهداف اصلی کنگره دور می کند .هدف مادراینجا درمان اعتیاد میباشد وقتی حرمتها در کنگره رعایت نشود ،انرزی بسیار زیادی صرف رفع و رجوع کردن این قضایا می شود واگر تمرکز ما برای حاشیه مطالب بشد بیشترین میزان انرزی ما به سمت حواشی سوق پیدا می کند .

ادامه مطلب

گزارش تصویری
شنبه 29 تیر 1398 ساعت 07:28 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
بنام قدرت مطلق الله
گزارش تصویری از فعالیت اعضای نمایندگی حسنانی در پارک طالقانی روزه مورخ 98.04.28
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات خصوصی مسافران روزهای یکشنبه، گزارش تصویری،


اطلاعیه
شنبه 29 تیر 1398 ساعت 08:47 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

اطلاعیه اردوی سراسری آموزشی تفریحی در شرایط سخت


اطلاعیه اردوی سراسری کنگره 60

به اطلاع مسافران و همسفران آقا می رساند که اردوی امسال انشاالله از تاریخ 98/5/31الی98/6/7در محل اردوی سراسری بلد نیما برگزار خواهد شد.

این اردو در وحله اول یک اردوی آموزشی است که در شرایط سخت  برگزار می‌گردد. شرایط کلی برای شرکت عزیزان سفر دوم داشتن نشان ویلیام ال وایت در زمان ثبت نام (نه زمان برگزاری اردو) برای مصرف کنندگان سیگار و شرکت در اردوی درختکاری می‌باشد.

زمان و شرایط دقیق ثبت نام اعلام خواهد شد. 

 با احترام           

نگهبان اردوی کنگره ۶۰


کارگاه آموزشی جهان بینی؛ روزهای چهارشنبه
جمعه 28 تیر 1398 ساعت 12:10 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ حرمت کنگره 60، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟

نام فایل

تاریخ

لینک

فایل صوتی سخنان مهندس

98/04/26

دانلود

 باتشکر از گروه سایت نمایندگی آکادمیگزارش تصویری
پنجشنبه 27 تیر 1398 ساعت 11:52 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
گزارش تصویری از رهایی اعضای نمایندگی حسنانی با دستان پر توان و سرشار از مهر جناب آقای "مهندس حسین دژاکام" روز چهارشنبه تاریخ 98/04/26

اعلام سفر مسافر روح الله از لژیون ششم:
تخریب 6 سال آخرین آنتی ایکس شیره مدت سفر اول 10 ماه و 18 روز روش درمان DST داروی درمان شربت OT نام راهنما آقای مجید آثارجو ورزش در کنگره فوتبال
ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 07:05 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
پنجمینجلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "وادی یازدهم وتاثیر آن روی من" به استادی راهنمای محترم آقای"مروت" نگهبانی مسافر "مهرداد" و دبیری‌ مسافر" ابوالفضل"  روز چهارشنبه مورخ 1398/04/26 راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

در کنگره 60 اتفاق مهمی که رخ داد این بودکه صورت مسئله تمامی مسایل روشن شده است .خیلی ها دربیرون از کنگره معتقدند که اعتیاددرمان نداشته و یک بیماری لاعلاج وپیش رونده است وبرای این کار داروهایی تجویز کردند که تقریبا آشنا هستیم ولی کنگره 60 با قاطعیت اعلام کرد که درمان اعتیاد در این مجموعه اتفاق افتاده است و هر شخصی باهر میزان تخریبی ،درمان می شود و دلیل این امرهم این است که صورت مسئله اعتیاد پیدا شده است . وقتی که صورت مسئله مشخص باشد ، درمان اتفاق می افتد.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 24 تیر 1398 ساعت 06:22 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

ششمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "وادی 11 و تاثیر آن روی من" با استادی راهنمای محترم آقای"محمد ایزد" نگهبانی مسافر"علی اصغر" و دبیری مسافر"محمد" روز دوشنبه مورخ 98/04/24 راس ساعت 17شروع بکار نمود.

سخنان استاد:

دستور جلسه امروز راجع به وادی یازدهم؛ چشمه های جوشان و رودهای خروشان که به بحر و اقیانوس می رسند. وادی یازدهم به دو بخش تقسیم شده است، بخش اول آنجایی که روشنایی آبستن تاریکی بود شیطان نیروهای شب را در لامکان جمع کرد و به آن ها توضیح داد که ما باید از طریق الهام و القا انسان را از صراط مستقیم دور کرده و به سمت تاریکی و نابودی بکشانیم چون یکی از ویژگی هایی که خداوند به انسان داده است اختیار است و ما نمیتوانیم از طریق زور انسان را وادار به انجام کاری کنیم و فقط میتوانیم انسان را بر سر یک دوراهی قرار داده و او را وسوسه کنیم. قوانین هستی ثابت است و ما نمی توانیم آن را تغییر دهیم ولی می توانیم ان را تحریف و مخدوش کنیم.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
یکشنبه 23 تیر 1398 ساعت 06:17 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "وادی یازدهم و تاثیر آن روی من" با استادی کمک راهنمای محترم  آقای "مجتبی" نگهبانی موقت مسافر"رضا" و دبیری موقت مسافر "محسن" روز شنبه مورخ 98/04/22 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

وادی یازدهم پیامی دارد که میگوید چشمه های جوشان و رودهای خروشان همه به بحر اقیانوس میرسند، ما بزرگترین اقیانوسی که روی کره زمین داریم اقیانویس آرام است و در پیام وادی یازدهم منظور از چشمه های جوشان دانایی کامل و منظور از روزدهای خروشان عملکرد درست است و رسیدن به اقیانوس یعنی رسیدن به آرامش و این آرامش یعنی حال خوب و نه اینکه بی خیال باشم و یا مثل زمان مصرف مدام در حالت نئشگی باشم، در واقع یعنی من در زمان حال از خودم راضی باشم و در همین زمان حال زندگی کنم، ما یک زمان گذشته داریم و یک زمان حال و زمان آینده اما معمولا به تنها چیزی که بها نمی دهیم زمان حال است یعنی برای لحظه ای که در ان زندگی می کنیم ارزشی قائل نیستیم.


ادامه مطلب

گزارش تصویری
شنبه 22 تیر 1398 ساعت 06:47 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
گزارش تصویری از فعالیت اعضای محترم نمایندگی حسنانی در روز آبیاری چهارشنبه مورخه 98/04/17

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ کنگره۶۰
شنبه 22 تیر 1398 ساعت 07:35 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی یازدهم و تاثیر آن روی من

نام فایل

تاریخ

لینک

فایل صوتی سخنان مهندس

98/04/19

دانلود

 با تشکر از گروه سایت نمایندگی آکادمی


کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 19 تیر 1398 ساعت 08:03 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "شیشه و درمان آن با متد DST" به استادی کمک راهنمای محترم آقای"حسن" نگهبانی مسافر "مهرداد" و دبیری‌ مسافر" ابوالفضل"  روز چهارشنبه مورخ 1398/04/19 راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.
سخنان استاد: 
ما هرساله روزی را بعنوان درختکاری به طبیعت رفته و با هماهنگی کنگره۶۰ و به جبران تخریبی که در زمان مصرف به طبیعت وارد کردیم، درخت می‌کاریم و ما در کنگره یاد گرفتیم به قله رسیدن فقط مهم نیست و ما باید در قله بمانیم بنابر این بعد از روز درختکاری ایامی مشخص شد که برای آبیاری درختانی که قبلا کاشتیم اقدام می‌کنیم، از طرفی هم خدمت کردن نقطه مبدا من مسافر را مشخص می‌کند. این مطالب مقدمه‌ای بود تا بیان کنم امروز یکسری از اعضای نمایندگی برای آبیاری رفته‌اند تا خدمت کنند. دستور جلسه این هفته تخریب و درمان شیشه است.

ادامه مطلب

مقاله و دلنوشته
دوشنبه 17 تیر 1398 ساعت 07:35 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

«به نام قدرت مطلق الله»

موضوع:شیشه خردلی 

نویسنده: کمک راهنمای محترم آقای کامران شماعی

متن مقاله:

با توجه به وخامت موضوع:حساسیت اوضاع و احوال کسانی که درگیر تخرب شیشه هستند لازم دانستم اطلاعات جدید که برگرفته از دانشنامه های موجود و در دسترس، آموزشها و جزوات کنگره60، سایت ویکی پدیا است را جمع آوری کنم و به اطلاع برسانم .

نام اصلی شیشه کریستال دی مت آمفتامین هیدرو کلراید است.

آمفتامین یک داروی محرک اعصاب است که در مواردی محدود در پزشکی کاربرد دارد در خصوص بیمارانی که دچار کم توجهی، دقت و تمرکز خود را از دست داده اند یا اختلال کم توجهی و عدم تمرکز افرادی که دچار پیش فعالی هستند و چاقی های مزمن وبسیار شدید، مصارف دارویی دارند ولی با دوز بسیار پایین ویا درافرادی که درخواب دچار حمله های عصبی می شوند. دراین صورت این دارو موجب تخریب گیرنده های مغز شده وباعث افزایش استفاده از انرژی بدن و تمرکز و سرخوشی و کاهش اشتها و کم خوابی در فرد می شود ولی در دوز بالا که دیگر خود بهتر می دانید که چه عواقبی دارد.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات و دلنوشته،


کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 17 تیر 1398 ساعت 06:12 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

پنجمین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "تخریب شیشه و درمان آن با متد DST" با استادی کمک راهنمای محترم آقای"کامران" نگهبانی مسافر"علی اصغر" و دبیری مسافر"محمد" روز دوشنبه مورخ 98/04/17 راس ساعت 17شروع بکار نمود.

سخنان استاد:

خداوند را شاکرم که یک بار دیگر این جایگاه را برای خدمت کردن تجربه مبکنم، دستور جلسه امروز شیشه میباشد و من خیلی خوشحالم که در این هفته توانستم به عنوان استاد جلسه به شما خدمت کنم زیرا شغلم و تحصیلاتم در زمینه مواد شیمیایی بوده و تخریب این ماده را داشتم. ماده اصلی شیشه کریستال مت آمفتامین هیدرو کلراید chloride  Methamphetamine crystal) است و در حقیقت این ماده دارویی است که نوعی محرک تاثیر گذار روی مغز است و با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم در کشور ما تهیه آمفتامین در ایران سخت است و برای تولید کننده قابل دسترس نیست و متاسفانه از ماده جایگزین به نام افدرین (Ephedrine ) استفاده میکنند و برای تهیه این ماده هم کم کم با مشکل روبرو شدند زیرا مبلغ این ماده هم بسیار گران شد و بعد از این یک سری از دانشمندان شیمی از ماده داخلی قرصهای سرماخوردگی به نام پزودو افدرین استفاده کردند و این ماده را با پرمنگنات تلخیص یا جداسازی کردند تا بتوانند در ساخت شیشه استفاده کنند و به همین دلیل شیشه ای تولید کردند که از نوع اصل آن در سراسر دنیا هم قوی تر بود تا جایی که به کشورهای آلمان، مالزی و ژاپن هم صادر شد اما یک مشکل داشت و به شکل پودری قابل استفاده بود و حالت کریستالی نداشت.

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو