کارگاه آموزسی جهان بینی کنگره 60؛ روزهای چهارشنبه
جمعه 31 خرداد 1398 ساعت 10:37 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ هفته دیده‌بان + فایل صوتی
این جلسه، جلسه سوم از دوره شصت و ششم سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60؛ ویژه مسافران و همسفران سفردوم، با دستورجلسه هفته دیده‌بان در روز چهارشنبه 1398/3/29 با استادی و نگهبانی آقای مهندس و دبیری مسافر محمد راس ساعت 9:10 آغاز به کار نمود.
سلام دوستان حسین هستم یک مسافر
تقریباً خود من مسئولش بودم نزدیک صد میلیون تومان مازاد داشتیم که به‌زودی به‌حساب زمین واریز خواهد شد جهت اطاعتان گفتم این هفته هفته‌ی دیده‌بان هست و قبل از آن باز برای همسفرها صحبت می‌کنم برای همسفرها فرم‌های جدید درآمده برای تمام همسفرها چه همسفرهای خانم و چه همسفرهای آقا غیر از راهنماها همه سفر اولی محسوب می‌شوند مگر آن‌هایی که 40 سی دی آموزشی نوشته باشند.

آن‌هایی که 40 سی دی نوشته‌اند سفر دومی محسوب می‌شوند؛ اگر ده سال و پانزده سال هم کنگره بیایند اگر سی دی ننوشته باشند بازهم سفر اولی هستند. اگر بخواهند وارد سفر دوم بشوند باید بروند و این کار را انجام بدهند. فرم‌های مخصوصی هست برای سفر دومی‌ها راهنما امضا می‌کند وقتی راهنما امضا می‌کند باید چک کند که 40 سی دی نوشته‌شده است یا نه، بعد امضای راهنما را اسیستانت تأیید می‌کند که ببینید درست هست یا درست نیست و بعد فرم را می‌آورند پیش من، من ممکنه به اعتبار آن دو نفر امضا بکنم ممکنه طبق فرضیه خودم که می‌گوید اعتماد بکن و کنترل هم بکن ممکنه شمارش هم بکنم.

اگر من دیدم 40 عدد سی دی سه تا است ممکنه به راهنما و اسیستانت بدبین شوم چون وظیفه‌شان را خوب انجام نداده‌اند و همین‌طوری سری سری امضا کرده‌اند. تا حالا همه مجانی سفر دومی می‌شدند ولی از حالا به بعد از این خبرها نیست، ده سال دوازده سال کنگره می‌آیند نه سی دی می‌نویسد نه در لژیون حرف گوش می‌کند هیچ خدمتی هم نکرده این می‌شود سفر اول.
ادامه مطلب
گزارش تصویری
پنجشنبه 30 خرداد 1398 ساعت 02:07 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
آزمون سراسری کمک راهنمایی کنگره60  "همسفران و مسافران" در نمایندگی حسنانی روز پنج شنبه به صورت همزمان با تمامی شعب دیگر برگزار گردید.
ابتدا راس ساعت 11:40 دقیقه تمامی داوطلبین آزمون به محل برگزاری امتحان هدایت شدند سپس در ساعت 11:50 دقیقه اوراق آزمون با حضور نماینده کنگره 60 و مرزبان محترم فک پلمپ گردیده و بین اعضای محترم توزیع شد و راس ساعت 12 با اجازه ممتحن محترم آزمون آغاز شد، زمان آزمون 100 دقیقه بود که 50 دقیقه برای بخش اول (جهان بینی) و 50 دقیقه برای (آزمون فنی) در نظر گرفته شد و در پایان راس ساعت 13:40 پاسخ نامه ها جمع آوری شد. 
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری،


کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 29 خرداد 1398 ساعت 07:55 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
اولین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "در کنگره چگونه قدردانی می کنند" به استادی کمک راهنمای محترم"محمدرضا" نگهبانی مسافر "مهرداد" و دبیری مسافر " ابوالفضل" روز چهارشنبه مورخ 1398/03/29 راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.
سخنان استاد:
خدا رو شکر می کنم که یکبار دیگر این لیاقت نصیب بنده شد تا دراین جایگاه حضورداشته باشم وخدمت کنم و آموزش بگیرم ،قبل ازاینکه وارد دستور جلسه شوم میخواهم این نکته را بگویم که هفته بعد جشن دیده بان است واز خدا و از شما میخواهم که جلسه خوبی داشته باشیم و بتونیم از جایگاه دیده بانان قدردانی کنیم .درمورد دستورجلسه باید بگم که تاحالا شنیدید که کسی ازشما بخواهد تا ازچیز بدی که دارید قدردانی کنید ؟ مثلا قدر افسردگیتو بدون ، قدر بیماریتو بدون ، قدر زندانو بدون ،.....
ادامه مطلب

دلنوشته
چهارشنبه 29 خرداد 1398 ساعت 04:24 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
ابیات بسیار زیبا در باب چهارده وادی عشق از مسافر ناصر لژیون پانزدهم
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات و دلنوشته،


پیام رهایی
دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 07:47 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق»
پیام رهایی یک نفر از اعضای نمایندگی حسنانی لژیون چهاردهم در پارک طالقانی به دست پر توان جناب آقای "مهندس حسین دژاکام"
اعلام سفر مسافر:
سجاد هستم یک مسافر، تخریب بیش از 10 سال، آخرین آنتی ایکس: متادون، مدت سفر اول: 13 ماه و 22 روز، روش درمان DST، داروی درمان OT، نام راهنما جناب آقای ابراهیم صادقی، در روز جمعه مورخ 1398/03/24 همزمان با سالروز تولد خودم  با دستان پر مهر جناب آقای مهندس دژاکام به رهایی رسیدم.
کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 06:29 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دومین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "در کنگره چگونه قدردانی میکنیم" با استادی مسافر"مرتضی" نگهبانی مسافر"علی اصغر" و دبیری مسافر"محمد" روز دوشنبه مورخ 98/03/27 راس ساعت 17شروع بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

دستور جلسه راجع به اینه که درکنگره چگونه قدردانی کنیم .ما اول باید بدونیم که درکنگره همه چیز برنامه ریزی شده و من روزاول اصلا نمی دونستم که قدردانی چه ربطی به درمان داره ومن برای درمان مصرف مواد به کنگره آمدم ،چه ربطی داره که قدردانی کنم و بسیاریاز چراهایی که درذهن من شکل میگیره ودرصورت قدردانی چه اتفاقی قراره که بیفته ؟ 


ادامه مطلب

اطلاعیه: امنحان کمک راهنمایی
دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 05:55 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

اطلاعیه برگزاری آزمون سراسری 30 خرداد

در لیست مراکز برگزاری آزمون نام نمایندگی که در بالا نوشته شده مرکز برگزاری امتحان می باشد و نام نمایندگی که در زیر آن درج شده نمایندگی مهمان در آن نمایندگی برای انجام امتحان می باشد.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه،


لژیون سیگار؛ روزهای دوشنبه
دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 05:29 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق»
لژیون ویلیام وایت (درمان سیگار) با استادی کمک راهنمای محترم آقای رضا سرلک روز دوشنبه تاریخ 1398/03/27 راس ساعت 15:30 در نمایندگی حسنانی برگزار گردید.

سخنان استاد :

ما یک خاصیت ذره ای داریم و یک خاصیت موجی.

خاصیت ذره ای به تواناییهای شخصی فرد گفته می شود وخاصیت موجی به تبادل انرژی ماکه باجمع ردوبدل می کنیم می گویند.


ادامه مطلب

گزارش تصویری
دوشنبه 27 خرداد 1398 ساعت 05:02 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
گزارش تصویری؛ آزمون داخلی فنی در تاریخ 1398/03/25 راس ساعت 15:30 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسنانی برگزار گردید.

ادامه مطلب

پیام رهایی
یکشنبه 26 خرداد 1398 ساعت 06:19 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
به شکرانه کنگره 60 در روز شنبه مورخ 1398/03/25 شاهد رهایی یکی دیگر از اعضای لژیون یکم نمایندگی حسنانی  به استادی آقای اشکذری بودیم.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 25 خرداد 1398 ساعت 06:15 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
چهاردهمین جلسه از دوره یازدهم سـری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "در کنگره چگونه قدردانی میکنند و تولد یکسال رهایی مسافر امیر" با استادی کمک راهنمای محترم  آقای "شیرزاد" نگهبانی موقت مسافر"مجتبی" و دبیری موقت مسافر "امیر" روز شنبه مورخ 98/03/25 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

دستور جلسه امروز دو بخش دارد که در بخش اول آمده در کنگره چگونه قدردانی میکنیم؟ و در بخش دوم تولد یکسال رهایی مسافر امیر. در مورد بخش اول؛ ما برای سپاسگزاری ابتدا باید قدر و ارزش واقعی هر چیز را بدانیم و برای بهتر فهمیدن این موضوع من به زندگی گذشته خودم نگاه میکنم که صاحب زندگی و خانه و شغل بودم و تصور میکردم زندگی میکنم ولی در واقع ارزش واقعی این موارد را نمیدانستم زیرا قبل از انجام هر کاری یک پرده یا فیلتر از جنس مواد مخدر روی افکار و ادراک خودم میکشیدم بنابر این قدر و ارزش واقعی آنها را نمیدانستم و اگر ادامه میدادم امروز همه را از دست داده بودم، همین طور که سلامتی خود را از دست دادم.

ادامه مطلب

اطلاعیه
پنجشنبه 23 خرداد 1398 ساعت 11:24 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

نمونه پاسخنامه آزمون تستی کمک راهنمایی سال 98 

داغ کن - کلوب دات کام Share
با آرزوی موفقیت برای اعضای نمایندگی حسنانی 
کارگاه آموزشی جهان بینی کنگره60؛ روزهای چهارشنبه
پنجشنبه 23 خرداد 1398 ساعت 10:05 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مسافر سعید فتاحی | ( نظرات )

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ در کنگره 60 چگونه قدردانی می کنیم؟


نام فایل

تاریخ

لینک

فایل صوتی سخنان مهندس

98/03/22

دانلود


کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 06:32 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
چهاردهمین جلسه از دوره یازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "وادی دهم وتاثیر آن روی من" به استادی کمک راهنمای محترم"مروت" نگهبانی مسافر "جواد" و دبیری مسافر " علی" روز چهارشنبه مورخ 1398/03/22 راس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

من وقتی به این دستور جلسه فکر میکنم  به یادم میاد قبل از اینکه به کنگره بیام صفاتی در من وجود داشت که حتی اسم اونها روهم نمیدونستم و باچه اسمی صداشون می کنن نمی دونم کی درست شدند با من بوجود اومدن یا با مصرف مواد شکل گرفتن .نکته مهمی که داشت این بود که من احساس می کردم که یکسری صفات پیدا کردم که همیشه با من هستند وبا خودم میگفتم اگر بتونم مواد مخدر رو درمان کنم و حتی مواد هم مصرف نکنم این صفات بامن هستند .یه جاهایی به من اعتماد نداشتن ،یه جاهایی میگفتن دروغ میگه ،یه جاهایی میگفتن غیبت میکنه و روش دیگه ای درپیش گرفته وهر کس که لبش خورده به وافور ،شسته میشه با کافور.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 20 خرداد 1398 ساعت 10:25 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
اولین جلسه از دوره دوازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "وادی دهم و تاثیر آن روی من" با استادی کمک راهنمای محترم مسافر"محسن" نگهبانی مسافر"علی اصغر" و دبیری مسافر"محمد" روز دوشنبه مورخ 98/03/20 راس ساعت 17شروع بکار نمود.

سخنان استاد:

در ابتدا قصد دارم از زحمات اعضای مرزبانی و خدمت‌گزاران آشپزخانه بابت ماه مبارک رمضان تشکر کنم با اینکه امسال نفرات کمتری در اختیار داشتند ولی شکیل تر و بهتر پذیرایی انجام شد، در مرحله بعد به نگهبان و دبیر امروز تبریک می­‌گویم که برای اولین بار این جایگاه را تجربه می­‌کنند. در مورد دستور جلسه باید گفت بسیاری از مسائلی که در حل مشکل اعتیاد وجود دارد توسط این وادی پاسخ داده می­‌شود، همان طور که می‌­دانید این وادی به جاری بودن انسان اشاره می­کند و خط بطلان می­‌کشد بر روی تمام ادعاهای غلط که پیش از این در مورد اعتیاد بیان می­‌شد.

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic