گزارش تصویری
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 07:41 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق»
گزارش تصویری هفتمین روز از مراسم افطاری؛ نمایندگی حسنانی


ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 ساعت 07:35 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دوره یازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "وادی 9 و  تاثیر آن روی من" با استادی کمک راهنمای محترم مسافر "شیرزاد" نگهبانی مسافر"حامد" و دبیری موقت مسافر"امین" روز دوشنبه مورخ 98/02/30 راس ساعت 17:30شروع بکار نمود.

سخنان استاد:

همان طور که در این وادی آمده وقتی نیرویی از کم شروع و به درجه بالا و بالاتری برسد نقطه تحمل پیدا میکند، وقتی که انسان به زمین رانده شد، به او اختیار داده شد تا بین راه ارزشی و ضد ارزشی یکی را انتخاب کند که پیامبرانی درونی و بیرونی برای راهنمایی و انتخاب راه درست و ابلاغ فرامین الهی قرار داده شد، آنها می گفتند: از خمر و ضد ارزش ها دوری کنید و رابطه این موضوع با نقطه تحمل در این است که در صورت انجام ندادن عمل ضد ارزشی باید نقطه تحمل خود را بالا ببریم در حالیکه برای ورود به مسائل ضد ارزشی بسیار آسان است، طوری که اول لذت یا وام به فرد میدهد ولی در ادامه چندین برابر پس خواهد گرفت که ما فقط لذت اولیه را می بینیم.

ادامه مطلب

اطلاعیه
یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 ساعت 09:21 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
اطلاعیه حضور جناب مهندس حسین دژاکام در برنامه "مسافر ماه" شبکه دوم سیما روز یکشنبه1398/02/29 ساعت 23:30 
«مسافر ماه» عنوان جنگ شبانه شبکه دوم سیماست که هر شب در ماه رمضان روانه آنتن میشود. محوریت این برنامه پرداختن به سبک زندگی انسان هایی است که پس از عبور از مسیری دشوار به اهداف خود رسیده اند و بعد از رسیدن به موفقیت تلاش کرده اند تا در زندگی دیگران نیز نقش مثبتی ایفا کنند، این تاثیر گذاری میتواند از طریق آموزش، درمان و یا تغییر در سبک زندگی انسان ها میباشد.
در همین راستا امشب (یکشنبه 29 اردیبهشت) ساعت 23:30 "مهندس دژاکام" مهمان این برنامه زنده از شبکه دوم سیما خواهند بود.
گروه سایت نمایندگی حسنانیگزارش تصویری
شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 08:05 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق»
گزارش تصویری ششمین روز از مراسم افطاری؛ نمایندگی حسنانیادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری،


کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 07:05 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دهمین جلسه از دوره یازدهم سـری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "وادی 9 ، تولد یکسال رهایی مسافرامیرعلی" با استادی دیده بان محترم "استاد علی اشکذری" نگهبانی مسافر"کورش" و دبیری مسافر "مجتبی" روز شنبه مورخ 98/02/28 رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

امروز دستور جلسه ما دو قسمت دارد در قسمت اول وادی نهم و در قسمت دوم تولد آقای امیر علی که در مورد قسمت اول این توضیح را لازم میدانم؛

در اتومبیل وقتی که دنده را تعویض میکنند باید حتما بین تعویض هر دنده روی قسمت خلاص بروند و بعد دنده بعدی که در قسمت وادی ها در کنگره دقیقا همین طور است ما هم وقتی بخواهیم از یک وادی به وادی بعدی برویم، باید حتما از قسمت تفکر عبور کنیم، این موضوع یک قانون و به اصطلاح قلق است تا بهتر وادی ها را متوجه شویم، در کنگره ما یک مثلث تغییر،ترخیص و تبدیل داریم که در قسمت تغییر همین نقطه تحمل در وادی نهم خود را نشان میدهد، برای تغییر باید نقطه تحمل ما بالا باشد و بالا رفتن نقطه تحمل و تغییر باید از قسمت تفکر شروع شود، زیرا ما باید ابتدا در تفکر خود تغییر ایجاد کنیم، برای هر موضوعی باید اول در تفکر خود آن را پردازش کنیم و با این کار انرژی پتانسیل در ما ایجاد میشود که میتوان این انرژی را به انرژی جنبشی تبدیل کرد تا تغییر ایجاد شود ولی بدون تفکر این امر امکان پذیر نیست، حتّی در قسمت ضدارزشی و اعمال منفی هم باید ابتدا تفکر کرد.


ادامه مطلب

پیام رهایی
شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 04:28 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق»
به شکرانه کنگره 60 روز شنبه تاریخ 98/02/28 شاهد رهایی مسافر تقی از لژیون نهم به کمک راهنمایی آقای شیرزاد از نمایندگی حسنانی بودیم.
اعلام سفر مسافر تقی:
تخریب سه سال آخریت آنتی ایکس تریاک و متادون مدت سفر اول 10 ماه و 9 روز به راهنمایی آقای شیرزاد ورزش در کنگره فوتبال

ادامه مطلب

گزارش تصویری
شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 03:02 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
گزارش تصویری مراسم افطاری با حضور دیده بانان محترم کنگره 60، در نمایندگی حسنانی روز چهار شنبه مورخ 1398/02/25
همیشه زیباترین تصاویر در تاریک‌ترین تاریک‌خانه‌ها به وجود می‌آیند و ما مسافران کنگره60 از تاریک‌ترین اعماق شب سفر خود را به‌سوی نور آغاز نمودیم و به شکرانه این عمل عظیم در ماه مبارک رمضان برخوان بیکران لطف خداوند سفر می‌گشایم و معنای محبت را به تماشا می‌نشینیم.


ادامه مطلب

کارگاه آموزشی جهان بینی؛ روزهای چهارشنبه
شنبه 28 اردیبهشت 1398 ساعت 02:51 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

این جلسه، جلسه دوازدهم از دوره شصت و پنجم سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران سفردوم، با دستورجلسه وادی نهم در روز چهارشنبه 1398/2/25 با استادی و نگهبانی استاد امین و دبیری همسفر زهرا راس ساعت 9:20 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

امیدوارم حال همگی خوب باشد.

صحبت کلی این بود که اگر ما بخواهیم چیزی را یاد بگیریم، باید یک تعریف درست از آن داشته باشیم، صور آشکار و پنهان داریم. بعضی چیزها مثل درخت و کوه، صور آشکار دارند و برای تعریف درست آن، نباید با موضوع دیگری اشتباه گرفته شود، در این صورت، آن تعریف درست است. 

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 08:01 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
دهمین جلسه از دوره یازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "جهان بینی 1 و 2" به استادی مسافر "مهدی" نگهبانی مسافر "جواد" و دبیری مسافر " علی" روز چهارشنبه مورخ 1398/02/25 راس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

در ابتدا تشکر میکنم از کمک راهنمای عزیزم آقا رضا که به من اجازه دادند که این جایگاه را تجربه کنم، قبل از ورود به جلسه با دوستان مشورت کردم و همه گفتند به توجه به حس خودت و به قول معروف دلی صحبت کن. قبل از ورود به کنگره جهان بینی از نگاه من به معنی دیدن جهان بود و فقط همین را در موردش میدانستم اما در کنگره متوجه شدم یکی از اضلاع مهم درمان من و لازمه آرامش هر انسان جهان بینی است و برایم جالب بود که برای به تعادل رساندن روان و جسم ده ماه زمان بیان شده است ولی برای جهان بینی زمانی تعیین نشده است.

ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 06:51 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
یازدهمین جلسه از دوره یازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "جهان بینی 1 و 2" با استادی کمک راهنمای محترم مسافر "محمدرضا" نگهبانی مسافر"حامد" و دبیری موقت مسافر"علی اصغر" روز دوشنبه مورخ 98/02/23 راس ساعت 17:30شروع بکار نمود.

سخنان استاد:

بسیاری از مواقع کتابی قطور با جلدی جذاب و با هزینه ای گذاف تهیه میکنیم ولی در نهایت بار علمی چندانی برای ما ندارد ولی جزوه جهان بینی 1 و 2 در حین اینکه بسیار ساده و قابل فهم است مطالبی بسیار قوی و با مفاهیمی جذاب و دلنشین را به اطلاع ما میرساند، گاهی برای تازه واردین سوال پیش می آید که جهان بینی چیست؟ و اینکه شاید بگویند ما آمده ایم اعتیاد به مواد را درمان کنیم و این موضوع با جهان بینی چه ارتباطی دارد در حالیکه مثلث درمان کنگره60 تشکیل شده از جسم، روان و جهان بینی، از طرفی انسان دارای صور آشکار و پنهان میباشد و هنگامیکه سندروم محرومیت یا همان خماری سراغ انسان می آید، با گوشه گیری و انزوا و افسردگی، صور پنهان انسان را نشانه میرود.

ادامه مطلب

گزارش تصویری
دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 03:34 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق الله»
گزارش تصویری مراسم افطاری نمایندگی حسنانی روز شنبه مورخ 1398/02/21


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری،


کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی حسنانی
شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 07:04 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
نهمین جلسه از دوره یازدهم سـری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "جهان بینی 1 و 2" با استادی کمک راهنمای محترم آقای "مجید" نگهبانی مسافر"کورش" و دبیری مسافر "مجتبی" روز شنبه مورخ 98/02/21 رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

در ابتدا از تمام عزیزان خدمتگزار در مورد مراسم افطاری ماه مبارک تشکر میکنم، در مورد دستور جلسه جهان بینی 1 و 2 باید گفت این جزوات که استاد  امین تهیه کردند جاری است و فقط محدود به یک بار مطالعه نمیشود و هدف اصلی آن به تعادل رساندن انسان در سه ضلع درمان یعنی جسم و روان و جهان بینی میباشد که خود جهان بینی یکی از اضلاع مهم این مثلث است و روی دو ضلع دیگر هم تاثیر مستقیم دارد.


ادامه مطلب

کارگاه آموزشی جهان بینی با دستور جلسه: جهان بینی 1و2
شنبه 21 اردیبهشت 1398 ساعت 02:27 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )

یازدهمین جلسه از دوره شصت و پنجم ، سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره60 ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، با دستور جلسه "جهان بینی 1 و 2 "، در روز "چهارشنبه 98/02/18" با استادی و نگهبانی "استاد امین دژاکام" و دبیری همسفر زهرا راس ساعت 9:15 در "نمایندگی آکادمی" آغاز به کار نمود.

 

خلاصه سخنان استاد:

ماه رمضان را به همه عزیزان تبریک می گویم و امیدوارم خیر و برکت و سلامتی برای همگی وجود داشته باشد. همین که دور همدیگر جمع می شویم و افطار می کنیم، اتفاق خیلی خوبی بود.

فیلم های هندی پیامهای جالبی دارند و از همه جلو زده اند، بازیگران بالیود فقط می سازند و کاری به کسی ندارند، جرات انجام عمل را دارند. در یک جمله ای می گفت که اگر ما با همدیگر باشیم، آزادیم. یعنی مفهوم آزادی کنار هم بودن و ارتباط داشتن است. در صورتی که در وهله اول این تصور می شود که اگر کسی به کسی کاری نداشته باشد، اوج آزادی است، در صورتی که این موضوع اوج درماندگی است. خدا را شکر ما از این نعمت برخوردار هستیم و در کنار هم بودن را تجربه می کنیم و یاد می گیریم.


ادامه مطلب

کارگاه آموزشی خصوصی کنگره60؛ نمایندگی حسنانی
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 ساعت 06:37 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
نهمین جلسه از دوره یازدهم سـری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی حسـنانی با دستور جلسه "ظرفیت و مسئولیت(قبله گم کردن)"کمک راهنمای محترم آقای "مروت" نگهبانی مسافر "جواد" و دبیری مسافر " علی" روز چهارشنبه مورخ 1398/02/16 راس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

قبل از شروع جلسه وقتی شاهد شور و حال اعضای شعبه در ماه مبارک رمضان بودم، با خود گفتم خوش به حال افراد تازه واردی که در این ماه وارد کنگره میشوند، زیرا شروع کار کنگره و روش درمان DST هم در این ماه بود. قبل از ورود به کنگره معنی درستی از کلمه مسئولیت نمیدانستم و فکر میکردم مسئولیت یعنی دستور دادن ولی ما در کنگره مسئولیت را پاسخگو بودن میدانیم، در حقیقت کسی که به جایگاهی میرسد و مسئول میشود باید در مورد روند کاری جایگاه خودش پاسخگو باشد.

ادامه مطلب

گزارش تصویری استقبال از ماه مبارک رمضان
چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 ساعت 06:22 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مهرداد محمدی | ( نظرات )
«به نام قدرت مطلق»
به شکرانه فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان اعضای نمایندگی حسنانی در روز دوشنبه مورخ 1398/02/16 به استقبال از این ماه پر از خیر و برکت رفتند و مراسم افطاری برپا کردند.


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری،
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو